Dom

Poznaj nasze piękne apartamenty

Udogodnienia

Maksymalnie

16 Osób

Widok

na ogród

Wifi

Tak

Śniadanie w cenie

Nie

Wielkość domu

160m2

Poznaj nasze piękne apartamenty

Opis

Dom Piastowska 131 to przestrzeń przepełniona morskim klimatem. Ogród jaki roztacza się wokół posesji to zaciszne miejsce, w którym można wsłuchać się w nadmorski wiatr. Wnętrza zachowują unikatowość miasta i w każdy możliwy sposób starają się by czas spędzony w domu był tym spędzonym w Gdańsku. Dom zapewnia odwiedzającym niezwykle wysoki komfort i niezapomniany relaks. Fotografie zamieszczone na ścianach budynku pozwalają wpatrywać się w piękne miejsca naszego miasta. Dom urzeka swoją gustownością, przejawiającą się nie tylko w pięknym stylu, ale również barwach, dzięki którym panuje w nim odczuwalna elegancja.

Dom – wyposażenie

Dom Piastowska 131 posiada trzy apartamenty znajdujące się na trzech oddzielonych schodami poziomach. Każdy apartament to powierzchnia 45m2, wyposażona w sypialnię, salon, łazienkę oraz mały aneks kuchenny. W przypadku apartamentu turkusowego dostępna jest kuchnia z jadalnią oraz dodatkowo sauna. Dom przeznaczony jest dla maksymalnie szesnastu osób. Apartamenty wyposażone są w internet Wi-fi. Parking strzeżony znajduje się dwieście metrów od domu.

Apartamenty Piastowska 131 są położone 800 metrów od piaszczystej plaży nad Morzem Bałtyckim w dzielnicy Jelitkowo-Przymorze. Oferujemy przestronne i nowocześnie urządzone apartamenty z bezpłatnym Wi-fi, sauną, placem zabaw dla dzieci, ogrodem z altanką do wypoczynku i grillowania.

Przestrzeń apartamentów:

  • sypialnia 3x
  • salon 3x
  • aneks kuchenny z jadalnią 1x
  • mały aneks kuchenny 2x
  • łazienka z prysznicem, toaletą, umywalką z lustrem 3x
  • sauna 1x

Pokoje zostały wyposażone w telewizor z płaskim ekranem 49 cali z dostępem do telewizji naziemnej.

Pakiet powitalny:

kawa, herbata, cukier, woda mineralna, ściereczki kuchenne, pościel, ręczniki, akcesoria do kąpieli

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z każdym apartamentem z osobna.

Poznaj nasze piękne apartamenty

Galeria

Change language »